Riba Balık Restaurant Odessa

Odessa’da Lezzetli Balık Nerede Yenir?

 

Karadeniz’in karşı kıyısının en güzel liman şehirlerinden biri Odessa…Mitelojiden aldığı adı, Ege tatlarını da mutfağına getirmiş bu güzel şehrin. Bu yüzden Odessa‘ya gelip de deniz mahsüllerinin tadına bakmazsanız çok şey kaybedersiniz. Şimdi sizi merkezden biraz dışarı çıkarıyoruz.

Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak, eşsiz manzarası ve mükemmel mutfağı ile “рыба” yani “balık” restauranta gidiyoruz…Adından da anlaşılacağı gibi, enfes bir menü sizi bekliyor. Odessa’nın en kaliteli ve çeşitli menüsü, bahar ve yaz aylarında bol keyifli terası, kış aylarında ise sıcak ve samimi ortamı ile hem damaklarınıza hem ruhunuza hitap ediyor рыба(Riba) Sizi ayışığının dans ettiği Karadeniz’e karşı rakı&balık yapmaya ve enfes tatlara davet ediyoruz…

 
 

 

Riba (Balık) Restaurantı Nerededir?

Karadeniz’in en kaliteli balıklarını ve deniz mahsüllerini yapan Riba(Balık) restaurantının adresi  Fontanskaya road 155’dir. Riba  Odessa’nın merkezi olan Deribasovkaya caddesine uzaklığı ise yaklaşık olarak 10km’dir. Riba(Balık) restaurantına gitmeden önce özellikle hafta sonları rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Dilerseniz iletişim bölümümüzden bizle irtibata geçerek Odessadatatil.com ‘un Odessa’daki rehberleri sizin için rezervasyonu yapacaktır. Rehberlerimizde Riba(Balık) restaurantının %25 indirim kartları ile kalite ve lezzeti indirimli olarak keşfedebilirsiniz.

 
 


 

Odessa Kalkan Balığı 

Odessa’nın en kaliteli ve lezzetli Kalkan Balığını Riba (Balık) Restaurantında, Karadeniz’in hırçın dalgaları eşliğinde muazzam manzarası ile keyifle yiyebilirsiniz. Besin değeri çok yüksek olan özellikle A, V vitamini, Kalsiyum ve Demir değerleri yüksek olan güzel bir besin kaynağıdır. Ortalama 1- 1,5 – 2 kg porsiyonlar halinde gelen Kalkan balığı Türkiye fiyatlarına göre çok uygundur. Fiyatlandırma ise 100 gramı 77 uah yani kilgoram olarak 770 uah (29 Usd)’ye gibi bir fiyat ödüyorsunuz.