Park Residence Odessa/Ukrayna 25.02.2017

Yer: Park Residence Odessa
Adres : Kovalevsky Skybar
Gösteri: Oleynik
Başlama Saati: 22.30
Giriş: Ücretsiz(Bayan) – 200 uah

25.02.2016 Cumartesi günü Park Residence Club’ ta Kovalevsky ‘ i ağırlayacak. Cumartesi akşamı kimselere söz vermeyin Park Residence sizi bekliyor.

Loca rezervasyonları için Park Residence Club ile en geç parti günü 16.00 ‘a kadar club ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Kocaman yemyeşil bir bahçe ve içinde eğlencenin zirvesini yaşayacağınız ultra lüks villa. Şık ve şirin havuzu ile etrafı tamamen çevirili. Şehirden izole olmuş bir eğlence köyü adeta Park Residence. Mayıs ayının sonunda Eylül ortasına kadar, bahçes, ve havuzunda güneşin, lezzetli yemeklerin ve şahane kokteylerin tadını çıkartın. Park Residence‘de gece olunca da yazın havuz başında kışın ise villanın içerisinde kaliteli ve samimi ortamda eğlencenin doruklarına çıkın. Bir de nargile keyfini yapmayı unutmayın. Bizi takip etmeye devam edin. Tatilin doğru, kaliteli ve güvenilir adresi Odessadatatil.com.

3 Şubat Gecesi gerçekleşecek olan Oleynik konserinde Park Residence sizleri bekliyor. Yetenekli usta şarkıcı, besteci ayrı zamanda Tv Sunucu su olan Oleynik mükemmel müzikleriyle sizleri sabaha kadar eğlendirecek.