Odessa’da Günlük Daire

Turizm ve Liman kenti Odessa’da Günlük Daire kiralama otellere nazaran daha uygun ve rahat oluyor. Odessa büyük bir şehir olmasına rağmen turisttik geziler için 2 bölgeye ayrılıyor. Sovyetler döneminden kalan tarihi binaların ve tarihi yerlerin olduğu Merkez bölgesi (Deribasovskaya Caddesi ve Çevresi) , diğer bölge ise Arkadya bölgesidir.

 

Odessa’da Günlük Dairemi Hangi Bölgeden Tutmalıyım?

Ukrayna’nın denize kıyısı olan tek büyük şehri olan Odessa’da Mayıs ayının son haftasında sezon başlar ve Eylül’ün 15’ine kadar devam eder.  Yaz döneminde Odessa’da Tatil yapmak istiyorsanız;  İbiza Beach Club, Itaka Beach Club, Park Residence, Bono Beach Club ve Wester Club’ın bulunduğu bölge olan Arkadya’da daire tutmanızı öneririz. Fakat sezon 3 ay olacağı için Odessa’da yaz döneminde konaklama fiyatları kış fiyatlarına nazaran 2 kat daha da artmaktadır. Yaz dönemi dışında kalan dönemde ise merkez bölgesinde yani Deribasovskaya Caddesi yakınlarında daire tutmanızı öneririz. Uygun, hesaplı tatil yapmak isteyen turistler kış döneminde Odessa’da Tatillerini yapabilirler.

 

 

Odessa’da Günlük Daire Fiyatları

Odessa’da günlük daire fiyatları dairenin bulunduğu konuma , dairene tipine ve dairenin modernliğine göre farklılık göstermektedir.

Odessa’da Kış Döneminde Günlük Daire Fiyatları ( 1 Ekim – 15 Mayıs )  :

Stüdyo daireler, günlük 30 Usd ‘den başlıyor,

  • 1+1 daireler,  günlük 30 Usd’den başlıyor,
  • 2+1 daireler günlük 45 Usd’den başlıyor,
  • 3+1 daireler ise günlük 75 Usd’den başlıyor,
  • Villalar ise  günlük  130 Usd’den başlıyor….

 

 

Odessa’da Yaz Döneminde Günlük Daire Fiyatları ( 15 Mayıs – 1 Ekim )  :  

Stüdyo daireler, günlük 35 Usd ‘den başlıyor,

  • 1+1 daireler,  günlük 45 Usd’den başlıyor,
  • 2+1 daireler günlük 70 Usd’den başlıyor,
  • 3+1 daireler ise günlük 120 Usd’den başlıyor,
  • Villalar ise  günlük  200 Usd’den başlıyor….

 

Merkez Bölgesi ile Arkadya Bölgesi Arası Uzak Mı?

Merkez Bölgesi ile Arkadya arası ortalama 7 km’dir.  Taksi ile ortalama 10-15 dakika arasında bir bölgeden diğer bölgeye geçebilirsiniz. Ayrı zamanda şehir içinde bulunan otobüsler ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.