Odessa Rehberlik Hizmetleri 2019

1 Haziran 2017’den itibaren  Ukrayna ve Türkiye arasında pasaportsuz seyahatin başlaması ile birlikte iki ülke arasında ticari ve turistik amaçlı seyahatler  her geçen gün artmakta. Kırım’ın Rusya ilhakından sonra denize kıyısı olan tek büyük sehri Odessa kaldı. Karadeniz’e kıyısı olan Odessa şehri ayrı zamanda bir liman kentidir. 

Ukrayna’nın kendi dili Ukraynaca olmasına karşın, Odessa’da halkın %95’lik kesimi Rusça konuşmaktadır.  Turist olarak bu şehre gelindiğinde halkın İngilizce bilme oranı bir hayli düşük. Odessadatatil.com olarak biz de hem turist olarak gelen vatandaşlarımıza Odessa’da rehberlik hizmeti, ticari amaçlı gelen vatandaşlarımıza ticari danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Odessa’ya tatil veya iş amaçlı gelmeye karar verirseniz, Odessa’da tecrübeli kadromuz ile size hizmet vermeye hazırız.


Odessa’da Rehberlik Hizmetlerimiz:

Ticari Danışmanlık:   Odessa’da yapılacak olan yatırımlarda veya iş görüşmelerinde profesyonel Rusça danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Eğitim Danışmanlığı: Sınavsız, lise diploması ile Odessa üniversitelerine kayıt olabilirsiniz. 17 tane üniversite olan Odessa’da üniversite kayıt işlemleri, vize işlemleri, yurt veya daireye yerleştirme, 1 sene boyunca danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Turizm Rehberliği: Odessa’ya turist olarak gelinilen seyahatlerde deneyimli ekibimiz ile misafirlerimize tatillerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmeleri için Rusça rehberlik hizmeti vermekteyiz.

67 Responses