Odessa- İstanbul- Ankara Ucuza Bilet

Ukrayna’nın Odessa şehrine haftanın her günü uçak bileti bulmak mümkün. Türk Hava Yolları, Ukrayna Hava Yolları, Onur Air ve Pegasus Hava yollarının erken bilet alımlarında ucuza bilet bulmanız mümkün.

Odessa şehrine İstanbul Atatürk Havalimanından ve Ankara Esenboğa Havalimanından uçuşlar yapılıyor. İstanbul üzerinden Odessa’ya uçuşlarınız ortalama 1 saat 10 dakika sürüyor. İstanbul – Ankara uçuşları ise 1 saat 35 dakika sürüyor.

 

Türk Hava Yolları İstanbul- Odessa Uçuşları

Türk Hava Yolları haftanın her günü Odessa’ya uçuş düzenliyor. İstanbul Atatürk havalimanından kalkış saati sabah 08.25 ve akşam 20.15 uçuşları bulunuyor. Türk Hava Yolları Ekim- Kasım ayları arasından İstanbul-Odessa-İstanbul uçuşlarında her sene kampanya uyguluyor.

 

Onur Air İstanbul- Odessa Uçuşları

Onur Air İstanbul’dan Odessa’ya haftada 3 gün uçuyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü uçuşları olan Onur Air’in İstanbul Atatürk havalimanından kalkış saati 10.55

 

Ukrayna Hava Yolları İstanbul- Odessa Uçuşları

Ukrayna Hava Yolları haftanın her günü Odessa’ya uçuş düzenliyor. İstanbul Atatürk havalimanından kalkış saati sabah 15.30 ve akşam 23.30 uçuşları bulunuyor.

 

Pegasus Hava Yolları İstanbul- Odessa Uçuşları

Pegasus Hava Yolları Odessa uçuşları yakın tarihte başladı. Pegasus Hava Yollarının haftada 3 seferleri bulunuyor. Salı, Cuma ve Pazar günleri Ankara Esenboğa havalimanından kalkış saati sabah 11.30 ve akşam 23.345 uçuşları bulunuyor. Odessa havalimanına yakın tarihte hizmet vermeye başlayan Pegasus’un uçuş saatleri değişiklik göstermektedir. Web sitelerinden kontrol edebilirsiniz. Pegasus Hava Yolları önemli günlerde mobil uygulama üzerinden alınan biletlerde %40 indirim uyguluyor.