Ibiza Beach Club | Odessa

İbiza Beach Club Nerededir?

İbiza Beach Club Arkadya bölgesindedir.  1 Mayıs -15 Eylül tarihleri arasında kapılarını tatilcilere açmaktadır.


Odessa Ibiza Beach Club
, Odessa’nın Yaz döneminde turizm bölgesi olan Arkadya‘da yer almaktadır. Klüpte Ukrayna’nın ünlü şarkıcıların konserleriyle kulüpte eğlence doruk noktasına ulaşıyor. Gündüz Clubın Beach’ini kullanıp ise Clubta eğlenebilirsiniz.

Beachte Sunulan Hizmetler;

  • Rahat Şezlonglar,
  • Yüzme Havuzları,
  • İbiza Clubın DJ Programları,
  • Avrupa, Asya, Doğu, Japon Mutfağı

Turistlerden İbiza Beach Club Odessa Hakkında Yorumlar;

Odessa’da gidebileceğiniz en iyi yer. Şık ,kaliteli ve çok buyuk bir yer, gün boyu plaj, havuzlar ,restaurant ve barlar ile hizmette gece ise club. Personel on numara.Beyaz ve Turkuaz renkler hakim her yere.

Vodka Finladia
Finlandia Vodka 40 ml 55 грн.
Finlandia Platinum 40 ml 120 грн.
Finlandia Cranberry (frosty berry) 40 ml 55 грн.
Finlandia Redberry (ripe berries) 40 ml 55 грн.
Finlandia Grapefruit 40 ml 55 грн.
Finlandia Lime 40 ml 55 грн.
Finlandia Black Currant 40 ml 55 грн.

 

 


 

Western Club | Odessa

Western Club Nerededir?

Western Club Arkadya yer almaktadır.  1 Mayıs -10 Eylül tarihleri arasında hizmet vermektedir.

Western Club, Arkadya bölgesinde yer alan yazlık bir gece clubudur. Bölgedeki cluplere nazaran biraz sade bir mekan izlenimi vermektedir.  Mekan 2 katlı olup alt kısımda dans pisti, DJ kabini ve dansçılar yer almaktadır. Mekanın alt ve üst kısmında ise localarda kendinize yerler ayırabilirsiniz.

 


 

Bono Beach Club | Odessa

Bono Beach Club Nerededir?

Bono Beach Club Arkadya’dadır. 1 Mayıs -12 Eylül tarihleri arasında mekan açıktır.

Bono Beach Club Arkadya bölgesinde bulunan denize kenarı ve havuzu olan beach clubdır.  Sabah 09.00 ‘dan akşam 18.00’e kadar Beach hizmeti veren club, ayrı zamanda zaman zaman yaptığı animasyon gösterileri ile tatilcilere keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar. Genel olarak gelen turistlerin akın ettiği yerlerden birisidir.

Beachte Sunulan Hizmetler;

  • Rahat Şezlonglar,
  • Yüzme Havuzları,
  • Animasyonlar,
  • Avrupa, Asya, Doğu, Japon Mutfağı

Beachte Bono Beach Club Şezlong Fiyatları;

Bono Beach’de şezlong fiyatları 200 uah – 400 uah arasındadır.  Sabah erken saatlerden mekana gelip şezlong ücretini ödedikten sonra isterseniz Arkadya bölgesinde gezebilir, tekrar mekana girebilme imkanı sunuyor.

 


 

Park Residence | Odessa

Park Residence Club Nerededir?

Park Residence Club,  Fransuskiy Bulvar 85’dir. Bölge olarak Arkadya’ya yakındır. Mekan 12 ay açıktır. Hem yaz sezonu hem de kış sezonunda hizmet vermektedir.

Odessa’nın en elit gece clubu olan Park Residence Odessa’ya giriş yaparken sizi iki tana büyük ışıklarla süslendirilmiş ağaçlar bekliyor. Büyük bir alana sahip olan club adeta ormanın içindeymiş hissi uyandırıyor. Dublex bir villa içerisinde hizmet veren Park Residence’ye Cuma ve Cumartesi günleri eğlencenin doruk noktasına ulaşıyor. Ünlü DJ Manyak mekanı sabaha kadar coşturuyor. Hem yazlık hem de kışlık bir mekan olan Park, yaz sezonunda ise ayrıca Beach olarak da hizmet vermektedir. Odessa’ya gelipte Park’a uğramamak büyük bir kayıp olur.

 


 

İtaka Beach Club | Odessa

İtaka Beach Club Nerededir?

Itaka Beach Club Arkadya bölgesinde hizmet vermektedir. Mekan  1 Mayıs – 16 Eylül tarihleri arasında açıktır.

Odessa’nın Arkadya bölgesinde yer alan Itaka Beach Club, tarihi yapı taşları ile dikkat çekmektedir. Arkadya bölgesinde yer alan diğer clubler gibi yaz sezonu hizmet veren mekanda sahnenin yer aldığı alanda konserler ve dansçı kızlar yer almaktadır.  3 tane bara sahip alan mekanda DJ eşliğinde mekan kopmaktadır. Mekanın diğer bölümü havuzların yer aldığı kısımdaki alanda ise 80’ler 90’lar müzikleri çalmaktadır.

 


 

Ministerium Dogma Club | Odessa

Ministerium Dogma Club Nerededir?

Ministerium Dogma Club merkez bölgesinde yer almaktadır. Mekanın adresi, Gogolya 12’dir.  Yaz sezonu ve kış sezonu açıktır. Fakat mekan eskisi gibi clup olarak hizmet vermemektedir. Restaurant olarak hizmet vermektedir.

 


 

Morgan Club | Odessa

Captan Morgan Club Nerededir?

Captan Morgan Club Odessa’nın merkezinde yer almaktadır. Mekanın adresi Zhukovs’koho St, 30’dir.  Özellkle kış aylarında clup olarak mekanda boş yer bulmakta zorlanılıyor. 

Captan Morgan Club, Odessa’nın merkezinde yer alan kış sezonu clubudur. Gündüzleri mekan restaurant cafe gibi hizmet verirken geceleri  bar deskinin üstündeki dansçı kızlar ve DJ eşliğinde kış aylarında sıcak bir mekana dönüşüyor. Masa rezervasyonları için gün içerisinde rezerv yapmanız gerekmektedir. Yer kalmayabilir.