Ministerium Club Odessa / Ukrayna 04.02.2017

Yer: Ministerium
Adres : Gogolya 12
Gösteri: Assoln
Başlama Saati: 22.30
Giriş Ücreti: ÜCRETSİZ
FACE CONTROL / DRESS CODE

 

20 Aralık Cuma günü Ministerium Dopdolu konser programı ile Cuma akşamına start veriyor. X-Factor 7 de ünlenen Sevak Hanagyan sizlerin karşısına çıkıyor.  Eşsiz bir ses ve muhteşem bir program Ministerium Club’ da sizleri bekliyor.

18 Aralık Pazar günü Ministerium’da uluslararası Moda Festivali gerçekleşecek. Ukrayna’nın en iyi moda tasarımcıları koleksiyonlarını bu gece sergileyecekler. Kalle HT, SistersParfenovich, İvanAiplatov, Pustovit, AndreTan, Oksana Караванская, Ruslan Хвастов, Victor Anisimov gecede yer alacak ünlü isimler. 

Loca rezervasyonları için en geç parti günü 16.00 ‘a kadar club ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Tarihi Barok mimarisini ilk gördüğünüzde kendinizi orta çağda bir şatoda hissedeceksiniz önce. Kocaman ve görkemli kapıdan girip otantik merdivenlerini çıktığınızda etrafınızda belki de Ukrayna’nın en kaliteli kitlesi karşılayacak sizi Ministerium’da. Üst düzey güvenlik ve dev aynaları da geçtiğinizde gözlerinize inanamayacaksınız…Unutmayın Ministerium Gece Klübünün bu seneki açılışını Paris Hilton yaptı. Kalite düzeyini ve ortamı daha fazla anlatmama gerek var mı? Ministerium her hafta başka bir dünya yıldızı ile size eğlencenin en üst seviyesini yaşatmaya hazır ve tabi ki etrafınızdaki diğer güzellikler de, Ya siz ?