İtaka Beach Club Odessa

İTAKA BEACH CLUB | ODESSA

İtaka Beach Club Nerede?  Odessa’nın Arkadya bölgesinde yer almaktadır. Arkadya bölgesi Odessa’nın merkezi olan Deribasovskaya Caddesine uzaklığı ortalama 7-8 km uzaklıkta mesafededir.

İtaka Beach Club Odessa  gündüz hem plaj ve deniz imkanı sunmaktadır. Şezlong ve Vip localar kiralayarak plajda güneşin tadını içeceklerinizle beraber çıkarabilirsiniz. Şezlongların fiyatları .   4 Usd- 7 Usd  fiyat aralığındadır. Vip localar ise ortalama 15 Usd- 40 Usd fiyat aralığındadır. 

 

Gece ise İtaka Beach Club Odessa bambaşka bir havaya bürünüyor.  Perşembeden Pazara kadar her akşam farklı bir club programı ve konseri vererek tatil için gelen turistlere eğlencenin doruk noktasına çıkmasını sağlıyor. 

 


 

İtaka Beach Club Odessa’da Club Fiyatları Nasıl?

İtaka Beach Club’da giriş ücretleri ortalama 200-300 uah arasında değişiklilik göstermektedir. Saat 23.00 a kadar kadınlara giriş ücreti almayan clubda loca kiralamanın fiyatları 3500 uah – 8000 uah arasında değişmektedir. Loca kiralamak için  clube giriş yapacağınız günün en geç 17.00’a kadar rezervasyon yapıp depozito ödemeniz gerekmektedir. 1 lite Absoulutun fiyatı ortalama 1400 uah -1750 uah arasında, 1 ltre Jack Daniels 1750-  2100 uah arasında değişmektedir. 

 

İtaka Beach Club Odessa’nın Plaj Resimleri

 


 


 

İtaka Beach Club Odessa’nın Club Resimleri

 


 

İtaka Beach Club Odessa’nın Club Videoları