İbiza Beach Club Odessa

Ibiza Beach Club | Odessa

 

Odessa Ibiza Beach Club, Odessa’nın Yaz döneminde turizm bölgesi olan Arkadya’da yer almaktadır. Clupta Ukrayna’nın ünlü şarkıcıların konserleriyle kulüpte eğlence doruk noktasına ulaşıyor. Gündüz Clupta Beach’ini kullanıp ise Clubta eğlenebilirsiniz. Arkadya bölgesindeki denize sıfır olan konumu ve 3000 kişilik kapasitesi ile sabaha kadar eğlenebiliyorsunuz.

 

Odessa’ nın antik çağlardan gelen en  güzel sahil sahil bölgesi Arkadya’nın beyaz incisi  Odessa İbiza Beach Club. Gündüzleri havuz deniz kum ve lezzetli mutfağı, geceleri ise yenilenen mükemmel sahnesi ve birbirinden ünlü sanatçılarla sizi büyüleyecek atmosferi. Yaz aylarında Odessa ya geldiyseniz Odessa İbiza Beach Club sizi kendinizden alıp eğlencenin doruklarına çıkaracak… Rezervasyonunuz tabiki bizim kontrolümüzde… Yoksa kapıda saatlerce bekleyebilirsiniz.

Beachte Sunulan Hizmetler;

  • Rahat Şezlonglar,
  • Yüzme Havuzları,
  • İbiza Clubın DJ Programları,
  • Avrupa, Asya, Doğu mutfağı

Turistlerden İbiza Beach Club Odessa Hakkında Yorumlar;

Odessa’da gidebileceğiniz en iyi yer. Şık ,kaliteli ve çok buyuk bir yer, gün boyu plaj, havuzlar ,restaurant ve barlar ile hizmette gece ise club. Personel on numara.Beyaz ve Turkuaz renkler her yere hakim.

Vodka Finladia
Finlandia Vodka 40 ml 55 грн.
Finlandia Platinum 40 ml 120 грн.
Finlandia Cranberry (frosty berry) 40 ml 55 грн.
Finlandia Redberry (ripe berries) 40 ml 55 грн.
Finlandia Grapefruit 40 ml 55 грн.
Finlandia Lime 40 ml 55 грн.
Finlandia Black Currant 40 ml 55 грн.

 

 

 
 

banner-gece-clupleri parti programı 2018